Biosidal İlaçlama Otomasyon Sistemi

Demo için tıklayın

admin/admin

Online Biyosidal Haşere Kontrolü-Pestisit Entegre Haşere Kontrol Hizmetleri, Haşere Kontrol Cihazının internette izlenmesini ve internete dökülmesini sağlayan bir sistemdir.

Saha otomasyon sisteminin en büyük özelliği ve sadeliği, işletmelerdeki kalite kontrol memurları, üretimin yetkili personeli ve ilaç firmalarının yönetim kadrosunun işletmelerde uygulayıcıların anlık uygulamalarını ve uygulamalarını görebilmeleridir. anında pratik yapmak.

Saha otomasyon sistemini kısaca özetlemek gerekirse;

Saha otomasyon sisteminde, çip denilen elektronik kartlar, entegre zararlı kontrol ekipmanının (uyarı etiketinin arkasında, ekipmanın içinde) parçalarına yerleştirilir. Yüklenen yongalar kullanılan ekipmanla aynı numara olarak kodlanır. Ekipman ve entegre zararlı mücadele düzeni el terminallerinde bulunur. Zararlı mücadelede kullanılan tüm ekipmanlar, türlerine ve özelliklerine göre sınıflandırılır. Örneğin, Rodent Yemen İstasyonu el terminali tarafından tespit edildiğinde, istasyonda Tüketim parçaları olarak tüketimde tüketim olduğu, kaç tane marka marka kullanıldığı belirlendi (yükleme, kullanılan markalara göre yapılır). Rodensit markalama şirketleri), ekipmanın kırılıp kırılmadığına bakılmaksızın, istasyonun durağan olup olmadığına dair işaretler verilir. Canlı yakalama veya canlı gözetleme ekipmanı olarak kullanılan ekipman, ekipmanda bozulma olup olmadığına bakılmaksızın, donanımda gözlem belirtileri ile işaretlenmiştir. EFC cihazları iki ayrı kontrol sistemi ile donatılmıştır. İlk bölümde Efc cihazı florasan değişimi, temizlik bakım bölümü ve UV ölçümü ile ilgili bölümlerde işaretleme yapılmaktadır. İkinci bölümde, EFC cihazındaki tüm endemik zararlılara ait türlerin sayımları işaretlenmiştir.

Ofislerde yapılan kontroller Yönetimin veya yetkililerin kendilerine verilen şifre ile, şirket sisteme girebilir ve dakika dakika görebilirsiniz. Yapılan tüm çalışmaların trend analizi ve grafikleri, haşere kontrol-pestisit işinden ayrılmadan önce operasyonda yetkili personel tarafından görülebilir.

İlaç sektöründe 13 yıldır Saha Koordinasyon Sistemine hizmet veren Aden Pest Kontrol firması ile ortak işbirliği ile hazırlanmıştır. Tüm yurtiçi ve yurtdışı denetimler, dış tedarikçi denetimleri, kalite yönetim sistemi denetimleri göz önünde bulundurulmuştur. Saha Koordinasyon Sistemi şu anda uluslararası gıda üretimi yapan Türk şirketlerinde kullanılmaktadır.

Daha fazla bilgi ve Saha Koordinasyon sistemi hakkında bir randevu için bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

Web Uygulama

Android’in mobil versiyonu, en yeni operatörler göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır, zor şartlar altında kullanımı kolay hale getirir ve yapılması gereken istasyonların listesini yapma hatasını gerçekleştirir.

Android Uygulama

Referanslar: Genç Grup , Aden Pest, Kılıç Deniz, Aysa Çevre Sağlığı, Green Çevre Sağlığı: 2013-2018

Tür : Web & Mobil Uygulama
Canlı Demo Kullanım Kılavuzu

Demo Kullanıcı Adı: admin / Şifre: admin

March 15, 2018
Open chat